Pýtajte sa na svoj osud originálnych francúzskych tarotových kariet

Je tu záver veľmi ťažkého roka a vyhliadky na budúci rok nie sú vôbec ružové. Ak sa tiež vy bojíte budúcnosti a chcete sa s niekým poradiť, tak rozhodne nie ste sami. Tieto stránky navštevuje veľké množstvo užívateľov, ktorí hľadajú rady v dnešnom neistom svete. Poraďte sa s kartami Lenormand. Napríklad sa vôbec nemusíte ničoho obávať, len o tom neviete. Naše karty vám môžu pomôcť nájsť odpovede na vaše otázky týkajúce sa práce, financií, partnerstva i zdravia.

Marie Anne Adelaide Lenormand (1772–1843), francúzska kartárka a jasnovidka, rozvinula a preslávila pôvodne nemecká metoda výkladu z 36 kariet. Je dodnes považovaná za najlepšiu francúzsku veštkyňu. Už v kláštornej škole, kam chodila, predpovedala odchod matky predstavenej do iného kláštora, čím nesmierne ohromila rádové sestry. Neskôr sa v Paríži priučila všetkému, čo vtedajšia veštkyňa potrebovala: výkladom kariet, astrologickým výpočtom a ďalším technikám. S priateľmi neskôr otvorila veštecký salón pre ľudí z lepšej spoločnosti. Vo svojej dobe bola veľmi známou osobnosťou. Radili sa s ňou politici, vládcovia. Prakticky každý vplyvný Európan sa s ňou poznal. Dokonca aj niekoľkí z vodcov Francúzskej revolúcie, Robespierre, St-Just a Marat, s Madamme Lenormand konzultovali. Mala prezývku Sybila zo Saint-Germain a napríklad francúzskej cisárovnej Josefíne predpovedala rozvod s Napoleonom, i jeho pád. V roku 1814 začala spisovateľskú dráhu a jej odvaha, otvorenosť a kontroverzné témy jej kníh ju tu a tam zaviedli až do väzenia. Našťastie nikdy dlhého. Jej veštecká kariéra trvala viac ako 40 rokov a ovplyvnila svoj odbor ako nikdo pred ňou.

Z niekoľkých možných spôsobov výkladov kariet Lenormand, je k dispozícií štvorec, alebo výklad na deväť kariet. Je pomerne jednoduchý, ale zároveň komplexný a odpovedajúci realite. Zreteľne vidíte vývoj udalostí, ich priebeh a následné východiská. Pri výbere jednotlivých kariet sa sústreďte výlučne na svoju otázku, ostatné myšlienky nechajte odísť. Prostredná karta je najdôležitejšia, je osobná a okolo nej a od nej sa odvíja všetko ostatné. Prvý stĺpec kariet predstavuje minulosť, druhý se zaoberá prítomnosťou a tretí predpovedá budúcnosť. Neľakajte sa kariet s negatívnym významom. Vždy sa rozhliadnite okolo seba a všímajte si, aké karty ležia v okolí. Napríklad rakva nemusí znamenať smrť, ale môže byť upozornením na niečo, čo končí. Nezabúdajte, že karty Lenormand sú len vodítkom pri riešení problémov. Sú skvelým sprievodcom a pomôžu Vám v sebe nájsť hlboko skryté odpovede, ktoré už pravdepodobne poznáte, ale doposiaľ ste ich nedokázali pomenovať. Dodajú Vám odvahu postaviť sa prípadným prekážkam, ukážu Vám Vaše problémy v novom svetle a navedú Vás k nečakaným riešeniam. Najdôležitejšia vec pri výklade kariet je otvorenosť a úprimnosť k sebe samému.